Targi Pracy Offerty 2019


Ponad stu wystawców, tysiące ofert pracy, warsztaty, punkty konsultacyjne i doradcze, porady specjalistów – już 19 listopada 2019 r. o godz. 11:00 ruszają największe w regionie Targi Pracy Offerty. Organizatorem wydarzenia w bydgoskiej hali widowiskowej „Łuczniczka” jest Porozumienie Bydgoskich Biur Karier.

Kilka tysięcy zainteresowanych poszukiwaniem lub zmianą pracy – tyle osób każdego roku odwiedza średnio bydgoskie Targi Pracy Offerty. Świetną renomę wydarzenia zauważyli również pracodawcy, których z roku na rok jest na płycie Łuczniczki coraz więcej. W tym roku nowych pracowników szukać będzie, między innymi branża turystyczna, bankowość i finanse, logistyka, inżynieria, IT, instytucje publiczne. Przedstawiciele firm czekać będą na odwiedzających na swoich stoiskach, a część z nich poprowadzi  warsztaty, na których zdradzą m.in. tajniki udanej rekrutacji.

Podobnie, jak w latach poprzednich nie zabraknie też konkursów z atrakcyjnymi nagrodami, warsztatów i spotkań z fachowcami, którzy doradzą jak rozpocząć własną działalność gospodarczą, czy jak zbierać zawodowe doświadczenie, by zostać zauważonym przez pracodawców. Będzie też okazja, by skonsultować swoje CV z ekspertami i wykonać profesjonalny makijaż wraz ze zdjęciem do CV.

Targi odbywają się pod Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Bydgoszczy, a Partnerem wydarzenia jest Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego.

Wstęp i wszystkie atrakcje są bezpłatne, a więcej szczegółów na stronie www.offerty.byd.pl
i na profilu na FB www.facebook.com/BiuraKarier

Kontakt z mediami:
Agnieszka Milik
tel. 660 426986
Bydgoszcz, Collegium Medicum UMK, ul. M. Curie Skłodowskiej 9Biuro Organizacyjne Offert
email: targipracy@offerty.byd.pl