Zgłoś firmę
TARGI PRACY Offerty 2017
Najbliższe targi pracy
HALA ŁUCZNICZKA - 16.11.2017 Bydgoszcz
PATRONI

Patronat Honorowy

 

                        

 

 

 

 

 

 


 

 

Patroni Medialni Offert:  

 

 

Portal Bydgoszcz.pl to internetowy portal miasta, który na bieżąco informuje o najważniejszych wydarzeniach, które dzieją się w Bydgoszczy. Poza tym to kompleksowy informator i przewodnik po bydgoskim urzędzie i wszystkich instytucjach w mieście.

Gazeta Pomorska to najchętniej kupowany dziennik regionalny w Polsce w 2017 roku. O jej znaczeniu w życiu Kujaw i Pomorza najlepiej świadczy wielotysięczne grono wiernych prenumeratorów (ponad 24 tys. egz. codziennie dostarczanych jest do  mieszkań i domów). "Pomorska" to nie tylko informacje lokalne, ale też duża dawka sportu, informacji o zdrowiu, biznesie i pracy. Tematykę zatrudnienia szerzej promuje również kwartalny dodatek "Pilnie zatrudnię" oraz portal strefabiznesu.pomorska.pl.

 

 

GoldenLine jako wiodący serwis rekrutacyjny w Polsce, od 12 lat pomaga kandydatom w znalezieniu pracy i rozwoju ich kariery. To miejsce, któremu zaufało ponad 2,5 mln osób zakładając na nim profil zawodowy. Kandydatom serwis dostarcza zarówno oferty pracy, jak i daje możliwość sprawdzenia opinii o pracodawcach. Profil zawodowy na GoldenLine, to dla kandydata możliwość otrzymania oferty pracy, od jednego spośród 5 000 aktywnych rekruterów, którzy co miesiąc odwiedzają portal. GoldenLine wspiera osoby zainteresowane aktualnościami oraz trendami związanymi z rynkiem pracy prowadząc bloga Centrum Kariery.

 

   

 

 

InterviewMeInterviewMe to popularny blog z praktycznymi poradami dla osób poszukujących pracy. Na stronie znajdziesz dziesiątki artykułów, które pomogą Ci napisać skuteczne CV, list motywacyjny oraz przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej.

 

 

 

Metropolia Bydgoska.PL – największy portal informacyjny opisujący wydarzenia z Bydgoszczy oraz sąsiadujących z nią powiatów: nakielskiego, inowrocławskiego, bydgoskiego i świeckiego. 150 tysięcy czytelników, prawie pół miliona odsłon oraz 50 tysięcy fanów na Facebooku – te liczby robią wrażenie i potwierdzają zainteresowanie artykułami, fotorelacjami i wideorelacjami zawartymi na stronach oraz fanpage’u Metropolii Bydgoskiej.

 

 

     

 

 

 

 

MonsterPolska.pl to międzynarodowy serwis z ofertami pracy (część grupy Monster.com), oferujący dostęp do ponad 4,5 miliona ofert pracy w ponad 40 krajach. Jako pionier rekrutacji online MonsterPolska.pl efektywnie łączy pracodawców z pracownikami, realizując zarówno rekrutacje lokalne, jak i te o charakterze międzynarodowym. Skuteczność rekrutacji gwarantują unikalne rozwiązania technologiczne i komunikacyjne, tworzone w odpowiedzi na zmieniające się̨ potrzeby rynku pracy. www.MonsterPolska.pl

   

 

 

Portal praca.pl jeden z czołowych portali pracy w Polsce. Codziennie publikuje tysiące aktualnych ogłoszeń rekrutacyjnych z kraju i zagranicy, dostarcza informacje o rynku pracy, motywuje i radzi jak znaleźć wymarzoną pracę. Praca.pl - jesteśmy tam, gdzie kandydaci nas potrzebują.

 

 

 

 

Polskie Radio PiK łączy tradycje Pomorskiej Rozgłośni Polskiego Radia, która rozpoczęła swoją misję w eterze w Toruniu w 1935 roku oraz uruchomionej w 1945 roku Rozgłośni Polskiego Radia w Bydgoszczy. W Toruniu zawsze funkcjonowało studio współpracujące z rozgłośnią w Bydgoszczy. W latach 90. podobną filię uruchomiono we Włocławku. Od 1993 roku Polskie Radio PiK jest jedną z 17 regionalnych spółek radiofonii publicznej.

 

Patron techniczny

 

 

Powrót
BIURA KARIER:


Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy
ul. Garbary 2, 85-229 Bydgoszcz
bud. C, pok. 002
tel. 52 567 07 20

kom. 509 225 167
e-mail: biurokarier@byd.pl
www.e-absolwent.byd.pl

Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy
Al. prof. S. Kaliskiego 7, 85-796 Bydgoszcz
bud. 2.1, pok. 21
tel. 52 374 92 87;
e-mail: kariera@utp.edu.pl
www.kariera.utp.edu.pl
Wydział Finansów i Zarządzania w Bydgoszczy Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu
ul. Fordońska 74, 85-719 Bydgoszcz
tel. 52 58 29 118
e-mail: biuro_karier@wsb.bydgoszcz.pl
www.wsb.pl/bydgoszcz/studenci/biuro-karier
Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy
ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
pok. 309B
tel. 52 365 84 60
e-mail: biurokarier@kpsw.edu.pl
www.kpsw.edu.pl/studia,biuro,karier

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego
ul. Ogińskiego 16, 85-092 Bydgoszcz

pok. 408 (IV piętro)
tel. 52 32 36 714
e-mail: biurokarier@ukw.edu.pl
www.biurokarier.ukw.edu.pl

Collegium Medicum im. L. Rydygiera
w Bydgoszczy
Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu

ul. M. Curie Skłodowskiej 9, 85-094 Bydgoszcz bud. Biblioteki Medycznej, pok. 6
tel./fax 52 585 36 97
e-mail: biurokarier@cm.umk.pl

www.biurokarier.cm.umk.pl

BIURO ORGANIZACYJNE:


tel./fax 52 585 36 97
e-mail: targipracy@offerty.byd.pl