Zgłoś firmę
TARGI PRACY Offerty 2017
Najbliższe targi pracy
HALA ŁUCZNICZKA - 16.11.2017 Bydgoszcz
SPONSORZY I PARTNERZY

 

Sponsor Strategiczny:

 

 

 

 

 

 

 

Naszym celem jest usunięcie bariery komunikacyjnej, jaką stwarza język, i umożliwienie każdemu na świecie kontaktu z drugim człowiekiem. Jesteśmy światowym liderem w branży tłumaczeń i globalnego zarządzania treścią. Pracujemy dla 79 ze 100 top marek na świecie, pomagając naszym klientom poprawiać wyniki finansowe na skalę globalną. Posiadamy 57 biur w 38 krajach, a bydgoskie biuro jest największym na świecie. 
czytaj więcej...

 

 

 

 

Sponsorzy:

 

 

 

 

 

ALSTAL Grupa Budowlana jest jedną z największych polskich firm świadczących kompleksowe usługi budowlane. Posiadamy 40-letnie doświadczenie w projektowaniu i generalnym wykonawstwie inwestycji z zakresu budownictwa ogólnego. Specjalizujemy się w budowie centrów biurowych, osiedli mieszkaniowych, obiektów dla wojska, realizacji publicznej infrastruktury sportowej. Budujemy obiekty przemysłowe wraz z wyposażeniem technologicznym oraz świadczymy usługi utrzymania ruchu w zakładach tego sektora. Dzięki swoim wyspecjalizowanym zakładom jesteśmy w stanie kompleksowo i sprawnie zrealizować inwestycje na każdym jej etapie poprzez zaprojektowanie obiektu, odpowiednie doradztwo i uzyskanie wszelkich wymaganych pozwoleń. Zgromadziliśmy specjalistów z bogatym doświadczeniem, którzy poprowadzą Państwa projekty w oparciu o wysokie standardy wypracowane przez lata pracy przy największych projektach w kraju. Liczne kontrakty na rynku krajowym i zagranicznym oraz przyznane certyfikaty i nagrody są świadectwem prężnego rozwoju firmy. Swoje sukcesy zawdzięczamy przede wszystkim sprawnie działającemu zespołowi osób pracujących w firmie. Stawiamy zarówno na wykwalifikowanych specjalistów jak i osoby z potencjałem, które chciałyby rozpocząć swoją przygodę z branżą budowlaną. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą rekrutacyjną i dołączenia do naszego zespołu.

 

Atos jest międzynarodowym liderem w branży usług informatycznych. Zatrudnia 100 tysięcy pracowników w 72 krajach na świecie. Firma oferuje usługi zarządzania infrastrukturą IT, integrację systemów informatycznych, outsourcing i doradztwo. Atos jest wyłącznym światowym partnerem IT Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich, gdzie odpowiada za rozwój i utrzymanie całej infrastruktury IT i Broadcastingu.
W Polsce firma działa od 2000 roku. W ramach grupy Atos w lokalizacjach w Warszawie, Bydgoszczy, Wrocławiu, Gdańsku, Łodzi, Toruniu, Krakowie, Opolu i Rzeszowie pracuje dziś ponad 5000 osób. Spośród wszystkich polskich lokalizacji największy jest oddział w Bydgoszczy. Świadczone są tu usługi w ramach dwóch dywizji: Infrastructure & Data Managament (IDM) oraz Big Data & Security (BDS). Oddział ten oferuje usługi m.in. z zakresu bezpieczeństwa, zarządzania sieciami, serwerami, aplikacjami, projektami i procesami, a także serwisy w chmurze oraz pierwszą linię wsparcia dla klientów.

Ośmiu na dziesięciu naszych pracowników poleciłoby pracę u nas swoim znajomym, więc prawdopodobnie już o nas słyszałeś. Fujitsu działa w Łodzi od ośmiu lat. Jesteśmy zespołem ponad 2000 lingwistów, specjalistów z branży IT, finansów i obsługi klienta. Każda z sześciu linii biznesowych firmy Fujitsu (Service Desk, Remote Infrastructure Management, Research & Development, Service Management, EMEA Finance Services, BPO) oferuje szeroki wachlarz możliwości rozwoju. Fujitsu oznacza pracę w atmosferze, której nie można znaleźć w innych korporacjach. Wielu z naszych pracowników rozpoczęło karierę jeszcze podczas studiów. Też byś tak chciał? Z pewnością do nas pasujesz!
 
 

Nazwa marki IKEA to akronim – skrót utworzony z pierwszych liter imienia, nazwiska oraz nazw farmy i parafii, skąd pochodzi założyciel firmy (Ingvar Kamprad Elmtaryd Agunnaryd).

O IKEA Retail

Celem IKEA Retail jest tworzenie lepszego codziennego życia dla wielu ludzi. Oferujemy dobre wzornictwo
i funkcjonalne meble w przystępnej cenie. Dbamy o zrównoważony rozwój, realizując strategię People & Planet Positive. IKEA Retail jest godną zaufania, stabilną finansowo i stale rozwijającą się firmą. IKEA Retail w Polsce posiada obecnie dziesięć sklepów, które w roku finansowym 2016 odwiedziło prawie 28 milionów osób.

 

 

 

 

Lafarge to synonim najwyższej jakości - od lat jesteśmy liderem produkcji cementu i największym dostawcą kruszyw w kraju. Dzięki innowacyjności, współpracy i wyjątkowym ludziom tworzymy rozwiązania, które wskazują trendy w branży budowlanej. Od 2015r. jesteśmy częścią grupy LafargeHolcim obecnej w 90 krajach.

 

 

PESA SA jest największą polską firmą produkującą i modernizującą pojazdy szynowe. PESA SA to 166-lat tradycji, ponad 3300 pracowników zatrudnionych w Bydgoszczy, Mińsku Mazowieckim i w punktach serwisowych na terenie całej Polski oraz 1142 pojazdy wyprodukowane od 2002 roku, w tym prawie 300 z nich to tramwaje warszawskie. 

 

 

 

Partner:

 

 

 

 

 

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego sp. z o.o. to instytucja otoczenia biznesu, spółka publiczna działająca na zasadach „non profit”. Powołana została w 2013 roku przez Miasto Bydgoszcz, w celu szeroko rozumianego wsparcia inwestorów i przedsiębiorców oraz promocji gospodarczej. Zadania Agencji koncentrują się na kompleksowym wsparciu procesów inwestycyjnych w mieście, na każdym etapie ich realizacji, a także pomocy dla przedsiębiorców w ramach opieki poinwestycyjnej. Działania podejmowane przez spółkę służą przyciąganiu nowych inwestycji tworzących nowe miejsca pracy, promocji gospodarczej miasta Bydgoszczy oraz stymulowaniu lokalnej gospodarki w tym kreowaniu postaw przedsiębiorczych. Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego jest efektem konsekwentnie realizowanej polityki wsparcia inwestycji i przedsiębiorców przez Miasto Bydgoszcz.

 

 

 

———————————————

 

 

Firmy które chciałyby zostać Sponsorem Targów Pracy Offerty 2017 zapraszamy do zapoznania się z ofertą sponsorską
i kontaktu z Biurem Organizacyjnym Offert
targipracy@offerty.byd.pl  
tel. 52 585 36 97

 

Powrót
BIURA KARIER:


Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy
ul. Garbary 2, 85-229 Bydgoszcz
bud. C, pok. 002
tel. 52 567 07 20

kom. 509 225 167
e-mail: biurokarier@byd.pl
www.e-absolwent.byd.pl

Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy
Al. prof. S. Kaliskiego 7, 85-796 Bydgoszcz
bud. 2.1, pok. 21
tel. 52 374 92 87;
e-mail: kariera@utp.edu.pl
www.kariera.utp.edu.pl
Wydział Finansów i Zarządzania w Bydgoszczy Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu
ul. Fordońska 74, 85-719 Bydgoszcz
tel. 52 58 29 118
e-mail: biuro_karier@wsb.bydgoszcz.pl
www.wsb.pl/bydgoszcz/studenci/biuro-karier
Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy
ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
pok. 309B
tel. 52 365 84 60
e-mail: biurokarier@kpsw.edu.pl
www.kpsw.edu.pl/studia,biuro,karier

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego
ul. Ogińskiego 16, 85-092 Bydgoszcz

pok. 408 (IV piętro)
tel. 52 32 36 714
e-mail: biurokarier@ukw.edu.pl
www.biurokarier.ukw.edu.pl

Collegium Medicum im. L. Rydygiera
w Bydgoszczy
Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu

ul. M. Curie Skłodowskiej 9, 85-094 Bydgoszcz bud. Biblioteki Medycznej, pok. 6
tel./fax 52 585 36 97
e-mail: biurokarier@cm.umk.pl

www.biurokarier.cm.umk.pl

BIURO ORGANIZACYJNE:


tel./fax 52 585 36 97
e-mail: targipracy@offerty.byd.pl