Przygotuj się do targów! - dla poszukujących pracy
1. JAK SKORZYSTAĆ Z OBECNOŚCI NA TARGACH PRACY
Targi pracy to jedna z najlepszych okazji do zapoznania się z regionalnym rynkiem pracy oraz zdobycia informacji na temat planowanych przez pracodawców rekrutacji. Często kandydaci nie wiedzą jak wykorzystać okazję do bezpośredniej rozmowy z pracodawcą żeby ułatwić sobie proces aplikowania. Tracą przez to możliwość pozyskania cennych kontaktów z przedstawicielami wielu różnorodnych branż oraz poznania wymagań pracodawców na poszczególnych etapach rekrutacji. Na co więc zwrócić uwagę, aby skutecznie przygotować się do targów pracy?
2. WYZNACZ CELE
Bardzo ważne jest, żeby wyznaczyć cel swojej obecności na targach. Zanim zaczniesz przeglądać listę wystawiających się tego dnia firm zadaj sobie pytanie na czym Ci dokładnie zależy. Czy szukasz pracy stałej w określonej branży, a może interesuje Cię kilkumiesięczny staż bądź praktyka podczas której uzupełnisz braki w doświadczeniu oraz nawiążesz pierwsze kontakty zawodowe. Dobrze już na tym etapie mieć pomysł na siebie w dłuższej perspektywie czasowej. Zrobienie bilansu kompetencji, mocnych i słabych stron, pomoże Ci określić stanowisko lub obszar zawodowy odpowiedni dla Ciebie. Spisz sobie na kartce wszystkie cele, które chcesz zrealizować odwiedzając imprezę targową. Dzięki temu ukierunkujesz swoje działania zwiększając w ten sposób ich skuteczność. Na pracodawcach sprawisz wrażenie osoby zdecydowanej, zmotywowanej do pracy, osoby na którą warto postawić w firmie.
bezpłatne zdjęcie do cv
bezpłatny makijaż
konsultacje cv
konkursy z nagrodami
strefa chillout
jobwall

program targów

targi
atrakcje
warsztaty
11:00 - 16:00
11:00 - 16:00
11:00 - 16:00
Informacje o warsztatach już wkrótce
Zapraszamy na bezpłatne warsztaty!
Udział jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń

Popularne elastyczne metody zarabiania i zbierania doświadczenia zawodowego

.

wolny

.

SPOTKANIE Z PRZEDSIĘBIORCZOŚCIĄ - jak założyć i rozwinąć własną firmę.

Spotkanie kierowane jest do wszystkich osób planujących założyć własną firmę, a także dla prowadzących już swoją działalność i chcących ją dalej rozwijać. Podczas spotkania uczestnicy uzyskają od specjalistów wskazówki dotyczące zakładania i prowadzenia własnej firmy. Dowiedzą się również jak pozyskać fundusze na prowadzenie działalności oraz o prowadzeniu alternatywnych modeli działalności.
Harmonogram:

zapisz się na bezpłatne warsztaty!